Choose a Pricing Plan

  • 30 Min Lesson Pack

    170$
    Every month
     
    • This Plan Includes (4) 30 Minute Lessons
    • Save $120 a Year!
  • 45 Min Lesson Pack

    225$
    Every month
     
    • This Plan Includes (4) 45 Minute Lessons
    • Save $180 a Year!
  • 60 Min Lesson Pack

    280$
    Every month
     
    • This Plan Includes (4) 60 Minute Lessons
    • Save $240 a Year!
  • 45 Min Coaching Pack

    135$
    Every month
     
    • This Plan Includes (2) 45 Minute Coachings Per Month
    • Save $180 a Year!
  • 60 Min Coaching Pack

    160$
    Every month
     
    • This Plan Includes (2) 60 Minute Coachings Per Month
    • Save $240 a Year!
  • 30 Min Family Plan

    340$
    Every month
     
    • Includes (4) 30 Min Lessons Per (2) Students
    • Save $240 a Year!